Mé zkušenosti

 

Intenzivně jsem se o výživu a sport začala zajímat před 8 lety. Vrhla jsem se na běhání, následovalo cvičení doma (podle Jillian Michaels, Boba Harpera, Shauna T.). Přidala jsem i silový trénink v posilovně a ve volných chvilkách jsem procvičovala jógu.  

Moje nově objevená láska k pohybu mě dovedla až k trenérskému kurzu, který jsem v roce 2014 úspěšně absolvovala. Následně jsem začala cvičit individuální tréninky a časem jsem se dostala i ke skupinovým lekcím (kruhový trénink). Nyní obě varianty kombinuji. Zároveň jsem se díky osobní zkušeností s bulimií neustále potkávala s klientkami, které měly spoustu problémů s jídlem (závislost na sladkém, záchvatovité přejídání, bulimie). Chtěla jsem klientkám poskytnout kompletní servis a tak jsem absolvovala i kurz výživového poradenství. Nyní se klientkám věnuji po všech stránkách. 

Vždy před sebou potřebuji mít nějaký cíl, ať už osobní (dokončit cvičební program, uběhnout maraton), rodinný (přečíst s dětmi novou knihu, vycestovat do neznámé země), tak pracovní (pomoci svým klientům, aby se oprostili od svých závislostí na jídle, dostat je do nejlepší formy v životě).

Stále na částečný úvazek pracuji v rodinné firmě, zbylý čas plně věnuji svým klientkám. Veškeré volno pak už obstarají mé dvě dcerky, manžel, rodina a přátelé. A samozřejmě můj osobní rozvoj (vědomostní i duchovní), má tréninková rutina a také vaření (protože bez toho by se můj zdravotní životní styl neobešel). Díky manželovi jsem se v posledních letech zamilovala do cestování, miluji objevování nových míst a kultur, ochutnávaní neznámých jídel. A následně miluji návraty domů, protože najednou vše notoricky známé, vidím úplně jinýma očima.

 

 

Kontakt

spravnejidlo
Kateřina Kudrmanová
Jevanská 233
Struhařov
25164

720705086

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode