PPP

PPP aneb poruchy příjmu potravy

Ti, co si tím prošli, zkratku důvěrně znají. Jiní se s tím možná setkali zprostředkovaně, přes své známé, kamarády, nebo rodinné příslušníky.

Já s poruchami příjmu potravy bojovala hodně dlouho (s bulimií téměř 15 let) a myslím, že mohu být nápomocná komukoliv, kdo by v tomto směru potřeboval poradenství. Nejsem ani lékař, ani psycholog či terapeut, můžu jen prozradit své typy, rady a postupy, které u mě fungovaly. Rozhodně bych svoje poradenství nedoporučovala jako náhradu za terapeutickou léčbu. Spíš mohu být nápomocná v praktických oblastech. Já se na svých sezeních v rámci léčby dozvídala jak pečovat o svou duši, ale nikdo mi nedoporučil jak znovu začít „normálně“ jíst, jak zase rozchodit metabolismus, jaké porce jsou „správné“ a jaká jídla jsou pro mě zpočátku lépe stravitelná a tudíž vhodnější.

Také mohu být nápomocná rodinným příslušníkům, kteří by rádi pomohli a neví jak dál, ani jak k nemoci přistupovat – nebo ani přesně nevědí, co se za pojmy anorexie, nebo bulimie skrývá. Pokud se chcete na něco zeptat, potřebujete poradit, nevíte jak dál, určitě mi napište email. 

sealova@seznam.cz

 

Kontakt

spravnejidlo
Kateřina Kudrmanová
Jevanská 233
Struhařov
25164

720705086

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode